fbpx
 
Akcija!

Trijų dalių apyrankė

19.00

Rožinio kvarco tema: MEILĖ. Meilė sau (vaistas Nr. 1 atsiplaidavimui).  Ramina, atpalaiduoja, skatina sugebėjimą mylėti save ir kitus, romantiką, švelnina kietą būdą, padeda atsiverti. Apsupa stipriu energetiniu lauku, padeda pakelti savivertės ir savigarbos jausmą.  Jis padeda atsikratyti neigiamų emocijų, šalina negatyvumą, užspaustą neapykantą ar pyktį, bet ir padeda išlaikyti savitumą, suvokti savo individualumą.

Hovlito tema: HARMONIJA. Tai ramybės akmuo, ramina protą, gerina miegą, padeda pailsėti. Jis moko kantrybės, padeda pašalinti pyktį, stiprina atmintį, stimuliuoja troškimus, ramina ir išlaisvina emocijas, padeda priimti informaciją iš Dvasios pasaulio bei palengvina priėmimą prie jo, padeda prisiminti praeities gyvenimus. Padeda įgyvendinti troškimus. 

Hematito tema: JĖGA / VALIA. Jis padeda būti savarankiškesniems, paimti likimą į savo rankas, pažinti draugus, įveikti pyktį, sustiprina valią ir suteikia dar daugiau energijos. Sukuria apsauginį lauką, gydo sielos žaizdas ir suteikia daugiau gyvenimo džiaugsmo ir spontaniškumo. Padeda atskleisti pozityvius gebėjimus, dėl kurių gerėja fizinė sveikata, proto veikla, atmintis.

Liko 1

Kategorijos: , ,

Papildoma informacija

size

Pastabose prie užsakymo parašyti tikslią riešo apimtį (cm).

Mineralų dydis

Hematitas 8 mm, rožinis kvarcas 8 mm, hovlitas 8 mm.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Trijų dalių apyrankė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *