fbpx
 

Rausvo andų opalo ir rožinio kvarco apyrankių komplektas

32.00

Rausvas andų opalas: garantuoja verslo sėkmę, jei jį nešioja doras, kilnus žmogus, taip pat tinka fantazuotojams, gyvenantiems svajonių pasaulyje, bet turintiems kilnius siekius. Skatina aiškiaregystes, bet netinka piktavaliams žmonėms.

Gydo emocijas, padeda atsikratyti skausmingų prisiminimų, suteikia vilties, padeda pasiekti didelių dalykų. Senovės romėnai siejo šį opalą su didele sėkme. Šis akmuo yra labai energetiškas ir stimuliuojantis. Tai taip pat ir meilės akmuo, tačiau tinka tik ištikimiems įsimylėjėliams.

Rožinio kvarco tema: MEILĖ. Meilė sau . Tai „vidinės ramybės“ akmuo.  Meilės akmuo, inspiruojantis absoliučią meilę, kuri yra nesavanaudiška ir geranoriška, atvira ir dieviška. Šis kristalas padeda suprasti tikrąją meilės esmę, subalansuoja vidinę ir išorinę vyriškąją ir moteriškąją energijų tėkmę, atveria širdies čakrą bei padeda ją išvalyti. Stiprina draugystę, atsidavimą, toleranciją, šalina negatyvias, su meilės jausmu susijusias emocijas. Santykiuose skatina harmoniją, pasitikėjimą, pagarbą, ištikimybę, padeda susitaikyti ir palaikyti gražius santykius. Naudojamas tikros meilės pritraukimui.

 

 

Neturime

Kategorijos: ,

Papildoma informacija

size

Pastabose prie užsakymo parašyti tikslią riešo apimtį (cm).

Mineralų dydis

Rožinis kvarcas 10 mm, rausvas andų opalas 10 mm.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Rausvo andų opalo ir rožinio kvarco apyrankių komplektas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *