fbpx
 

Lepidolito ir kvarco apyrankė

18.00

Lepidolito tema: HARMONIJA. Vienas iš geriausių akmenų, skirtų nuotaikos stabilizavimui. Jame yra gausu ličio, kuris taip pat naudojamas psichotropinių antinerimo vaistų gamyboje. Lepidolitas suteikia ramybės pojūtį streso ir chaoso metu, padeda subalansuoti protą ir dvasią, ypač kai reikia atvėsinti įsiaudrinusias emocijas. Šis švelnus gydantis akmuo stimuliuoja visas čakras, naikina energetinius blokus, padėdamas pasiekti visokeriopą harmoniją.

Lepidolitas padeda mums geriau suvokti, kas mes esame ir kokie yra mūsų tikrieji norai. Jis padeda blaiviai viską apsvarstyti ir pamatyti, kaip galima susikurti tvarią laimę ir visas iš jos išplaukiančias galimybes.

Rožinio kvarco tema: MEILĖ. Meilė sau . Tai „vidinės ramybės“ akmuo.  Meilės akmuo, inspiruojantis absoliučią meilę, kuri yra nesavanaudiška ir geranoriška, atvira ir dieviška. Šis kristalas padeda suprasti tikrąją meilės esmę, subalansuoja vidinę ir išorinę vyriškąją ir moteriškąją energijų tėkmę, atveria širdies čakrą bei padeda ją išvalyti. Stiprina draugystę, atsidavimą, toleranciją, šalina negatyvias, su meilės jausmu susijusias emocijas. Santykiuose skatina harmoniją, pasitikėjimą, pagarbą, ištikimybę, padeda susitaikyti ir palaikyti gražius santykius. Naudojamas tikros meilės pritraukimui.

Dūminio kvarco tema: PASAMONĖ. Pasamonės gelmių apvalymas, nuo užspaustų emocijų pertekliaus. Kaip žaibolaidis nuleidžia energijos išlydį, taip padeda žmogui įžeminti jausmus ir išgyvenimus, subalansuoti pašlijusius santykius su aplinkiniais. Suteikia geresnę orientaciją.
Jis leidžia drąsiai ir atvirai pažvelgti į realybę ir ją priimti, o tuo pačiu išlaikyti vidinę pusiausvyrą, Taip pat padeda atsikratyti bereikalingų jausmų, atpalaiduoja emocines ir raumenų įtampas bei spaudimą, stresines nuotaikas, susijusias su išsigalvojimais, fantazijomis, padeda atsikratyti iliuzijų, įveikti prieštaravimus, ydingus prisirišimus, stresus, pykčio, pavydo, baimės ir kaltės jausmų, padeda atitrūkti nuo prisirišimų bei žalingų įpročių, padidina ištvermę, suteikia apdairumo ir kantrybės.
Sujungia įvairias energijas siekiant bendro tikslo. Sudaro kliūtis iš išorės veikiančiai neigiamai energijai; o vidinę neigiamą energiją paverčia teigiamą. Tai galingas akmuo ginantis nuo pikto ir negatyvių energijų, skatina mokytis ir tobulėti. Moko įžvelgti meilę, priverčia gerbti save ir kitus, gyventi ir džiaugtis gyvenimu. Pagerina intuiciją bei ištvermę, skatina kūrybiškumą versle, padeda keisti nusistovėjusius modelius.

Neturime

Kategorijos: , ,

Papildoma informacija

size

Pastabose prie užsakymo parašyti tikslią riešo apimtį (cm).

Mineralų dydis

Lepidolitas 12 mm, rožinis kvarcas 10 mm, dūminis kvarcas 10 mm.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Lepidolito ir kvarco apyrankė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *