fbpx
 
Akcija!

Hematito apyrankė su karneoliu

15.00

Hematito tema: JĖGA / VALIA. Jis padeda būti savarankiškesniems, paimti likimą į savo rankas, pažinti draugus, įveikti pyktį, sustiprina valią ir suteikia dar daugiau energijos. Sukuria apsauginį lauką, gydo sielos žaizdas ir suteikia daugiau gyvenimo džiaugsmo ir spontaniškumo. Padeda atskleisti pozityvius gebėjimus, dėl kurių gerėja fizinė sveikata, proto veikla, atmintis.

Karneolio tema: DŽIAUGSMAS. Karneolis traukia tikrąją pusę, suteikia žaismingumo, seksualumo, gerą nuotaiką. Skatina norą veikti ir padeda lengvai išspręsti sunkias problemas. Karneolis paskatina drąsą, sustiprina valią ir pasitikėjimą savimi suteikdamas nešiotojui vidinę ramybę. Jis skatina ryšį su savo vidiniu “aš”, mažina pyktį, neapykantą, pavydą, baimę ir apatiją. Stiprina balsą ir suteikia iškalbos dovaną. Karneolis padeda pačiam valdyti savo gyvenimą ir savarankiškai priiminėti sprendimus.

Lavos tema: ENERGIJA. Lava Jums dovanos Žemės, vandens, oro bei ugnies energijas. Lava surenka negatyvią energiją ir transformuoja ją į gerąją aurą. Esant įtampai, lava suteiks mums stabilumo.

Hovlito tema: HARMONIJA. Tai ramybės akmuo, ramina protą, gerina miegą, padeda pailsėti. Jis moko kantrybės, padeda pašalinti pyktį, stiprina atmintį, stimuliuoja troškimus, ramina ir išlaisvina emocijas, padeda priimti informaciją iš Dvasios pasaulio bei palengvina priėmimą prie jo, padeda prisiminti praeities gyvenimus. Padeda įgyvendinti troškimus. 

 

Liko 1

Papildoma informacija

size

Pastabose prie užsakymo parašyti tikslią riešo apimtį (cm).

Mineralų dydis

Hematitas 8 mm, lava 8 mm, karnelolis 8 mm, hovlitas 8 mm, hematitas 4 mm.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Hematito apyrankė su karneoliu”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *