fbpx
 

Dūminio kvarco ir rodochrozito apyrankė

24.00

Dūminio kvarco TEMA: STABILUMAS. Jėga, ištvermė, stabilumas, organizaciniai gebėjimai, kūrybiškumas.

Dūminis kvarcas sudaro kliūtis iš išorės veikiančiai neigiamai energijai; o vidinę neigiamą energiją paverčia teigiamą. Mažina stresą, padeda atsikratyti vidinio pykčio, kaltės jausmo. Tinka alkoholikams ir tiems, kuriuos griauna įvairūs prisirišimai. Moko įžvelgti meilę, priverčia gerbti save ir kitus, džiaugtis gyvenimu, keisti nusistovėjusius modelius.
Mažina skausmus ir traukulius, stiprina nervų sistemą, apsaugo nuo kenksmingo spinduliavimo. Stiprina odą, kaulus, raumenis.

Rodochrozito TEMA: TRANSFORMACIJA.
Sugrąžins praeityje patirtas skriaudas, emocines traumas, kurios vis dar trukdo dabartiniuose ryšiuose su žmonėmis. Jei pažvelgus į jį jaučiate antipatiją, tuomet bijote pažvelgti į skausmą, kurį laikote savyje. Būtent tą šis akmuo ir suteikia – iškelia į paviršių giliai užslėptą skausmą, tam, kad jis pagaliau būtų išgydytas ir transformuotas į suvokimą. Jis sugrąžins praeityje patirtas skriaudas, emocines traumas, kurios vis dar trukdo dabartiniuose ryšiuose su žmonėmis. Patartina nešioti esant skaudiems gyvenimo periodams. Rekomenduojamas sergančioms onkologinėmis ligomis, taip pat sunkiai pastojančioms, frigidiškoms moterims bei sutrikus kepenų veiklai.

Liko 1

Papildoma informacija

size

Pastabose prie užsakymo parašyti tikslią riešo apimtį (cm).

Mineralų dydis

Rodochrozitas 8 mm. Dūminis kvarcas 10 cm.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dūminio kvarco ir rodochrozito apyrankė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *