fbpx
 

Avantiurino apyrankė

28.00

Avantiurino tema: SAVIREALIZACIJA. Akmuo suaktyvina žmogaus jausmus, paryškina išgyvenimus, bet ramina emocijas ir suteikia skrydžio, labai geros savijautos įspūdį. Pakelia nuotaiką, stiprina motyvaciją, suteikia palankią progą, padeda įveikti drovumą. Šis akmuo skatina individualumą, gabumus, pasitikėjimą savimi, svajonių įgyvendinimą, kūrybiškumą, padeda nekreipti dėmesio į rūpesčius, neutralizuoja stresą. Taip pat avantiurinas sugeria elektromagnetines bangas, negatyvias energijas, įvairias baimes ir nerimą. Avantiurinas atstato vidinę pusiausvyrą, reguliuoja nervų sistemą ir gerina medžiagų apykaitą. Simbolizuoja gydymą, ramybę, sėkmę, pinigus, vadovavimą, sprendimų priėmimą, kūrybingumą.

Lepidolito tema: HARMONIJA. Vienas iš geriausių akmenų, skirtų nuotaikos stabilizavimui. Jame yra gausu ličio, kuris taip pat naudojamas psichotropinių antinerimo vaistų gamyboje. Lepidolitas suteikia ramybės pojūtį streso ir chaoso metu, padeda subalansuoti protą ir dvasią, ypač kai reikia atvėsinti įsiaudrinusias emocijas. Šis švelnus gydantis akmuo stimuliuoja visas čakras, naikina energetinius blokus, padėdamas pasiekti visokeriopą harmoniją.

Lepidolitas padeda mums geriau suvokti, kas mes esame ir kokie yra mūsų tikrieji norai. Jis padeda blaiviai viską apsvarstyti ir pamatyti, kaip galima susikurti tvarią laimę ir visas iš jos išplaukiančias galimybes.

Hematito tema: JĖGA / VALIA. Jis padeda būti savarankiškesniems, paimti likimą į savo rankas, pažinti draugus, įveikti pyktį, sustiprina valią ir suteikia dar daugiau energijos. Sukuria apsauginį lauką, gydo sielos žaizdas ir suteikia daugiau gyvenimo džiaugsmo ir spontaniškumo. Padeda atskleisti pozityvius gebėjimus, dėl kurių gerėja fizinė sveikata, proto veikla, atmintis.

Neturime

Papildoma informacija

size

Pastabose prie užsakymo parašyti tikslią riešo apimtį (cm).

Mineralų dydis

Avantiurinas 10 mm, hematitas 10 mm, lepidolitas 12 mm.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Avantiurino apyrankė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *